M80-FC325F1-02-0150L
DigiKey raktári szám
952-M80-FC325F1-02-0150L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M80-FC325F1-02-0150L
Leírás
2 POS. FEMALE SIL 12AWG CABLE AS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Sorok száma
1
Raszter (csatlakozó)
0,157" (4,00mm)
Sorozat
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")