M80-5000000MH-02-332-00-000
DigiKey raktári szám
952-M80-5000000MH-02-332-00-000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M80-5000000MH-02-332-00-000
Leírás
2 POS. MALE SIL VERTICAL THROUGH
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 2 (táp) position 0,157" (4,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M80-5000000MH-02-332-00-000 modellek
Kategória
Rögzítés módja
Menetes
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,197" (5,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,220" (5,60mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
tű, táp
Szigetelés anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
Jackscrews, Keying Slot, Mounting Flange
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
20A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
800VAC/DC
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
7,3mm