M80-5000000M3-02-332-00-000
DigiKey raktári szám
M80-5000000M3-02-332-00-000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M80-5000000M3-02-332-00-000
Leírás
CONN DATAMATE M 2 4MM SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 2 position 0,157" (4,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M80-5000000M3-02-332-00-000 modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,197" (5,00mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,220" (5,60mm)
Sorozat
Érintkező formája
kör alakú
Csomagolás
Csőtár
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
tű, táp
Szigetelés anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
kódoló horony, illesztőperem, szerelőperem, rögzítőelemek
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
20A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
800V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
7,3mm, 9,75mm