M50-3630342
DigiKey raktári szám
952-3607-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M50-3630342
Leírás
CONN HEADER SMD 3POS 1.27MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 3 position 0,050" (1,27mm)
EDA / CAD modellek
M50-3630342 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,039" (1,00mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező formája
négyzet
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Tokozás
Tokozás nélküli
Magasság csatlakozópárral együtt
3,60mm, 5,10mm, 5,90mm