M50-3140345R
DigiKey raktári szám
952-3926-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
952-3926-1-ND - Vágott szalag (CT)
952-3926-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
M50-3140345R
Leírás
CONN RCPT 3POS 0.05 GOLD SMD
Részletes leírás
3 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,050" (1,27mm) Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
M50-3140345R modellek
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
12,0µin (0,30µm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés magassága
0,134" (3,40mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
ón
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Tulajdonságok
Pick and Place
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
1A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
500VAC