G125-MW10450L94 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Harwin Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
fehér 26AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) arany 17,7" (450,0mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Harwin’s Company Overview
G125-MW10450L94
DigiKey raktári szám
952-2467-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MW10450L94
Leírás
1.25MM M ON 26AWG 450MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Gyártó
Harwin Inc.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
8,0µin (0,20µm)
Alkatrész státusza
Elavult
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Tű - kábel (kerek)
Áramvezetők száma
1
Hossz
17,7" (450,0mm)