G125-3242696M3
G125-3242696M3
Harwin’s Company Overview
G125-3242696M3
DigiKey raktári szám
952-4065-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-3242696M3
Leírás
CONN PLUG HSG 26POS 1.25MM
Részletes leírás
26 Szögletes csatlakozók - házak dugó zöld 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-3242696M3 modellek
Sortávolság
0,049" (1,25mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Tulajdonságok
rögzítőcsavarok, illesztőperem, polaritásvédett
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Kivezetési raszter
0,049" (1,25mm)