G125-3241696M2
DigiKey raktári szám
952-4047-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-3241696M2
Leírás
CONN PLUG HSG 16POS 1.25MM
Részletes leírás
16 Szögletes csatlakozók - házak dugó zöld 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-3241696M2 modellek
Sortávolság
0,049" (1,25mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Tulajdonságok
Illesztőperem, szerelőperem, polaritásvédett, menetes betétek
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Kivezetési raszter
0,049" (1,25mm)