G125-MS13405M2P
G125-MS13405M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MS13405M2P
DigiKey raktári szám
952-3678-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS13405M2P
Leírás
CONN HEADER SMD 34POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 34 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MS13405M2P modellek
Kategória
Rögzítés módja
Menetes
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Kialakítás
Névleges feszültség
450V
Magasság csatlakozópárral együtt
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm