G125-FV11605L0P
G125-FV11605L0P
Harwin’s Company Overview
G125-FV11605L0P
DigiKey raktári szám
952-2439-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FV11605L0P
Leírás
CONN RCPT 16POS 0.049 GOLD PCB
Részletes leírás
16 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,049" (1,25mm) Furatszerelt arany
EDA / CAD modellek
G125-FV11605L0P modellek
Szigetelés magassága
0,207" (5,25mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
2A
Sortávolság (párosított rész)
0,049" (1,25mm)