ECS-2520SMVQ-250-DS-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-2520SMVQ-250-DS-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-2520SMVQ-250-DS-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-2520SMVQ-250-DS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2520SMVQ-250-DS-TR
Leírás
XTAL OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-2520SMVQ-250-DS-TR modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
10mA
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Kimenet
HCMOS
Max. üzemi áram
10µA
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V