G125-MC11605L4-0300M megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Harwin Inc.
Raktáron: 1 164
Adatlap
MFR Recommended
Harwin Inc.
Raktáron: 113
Adatlap
Raktáron: 0
Raktáron: 66
16 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Dugó-dugó 0,984' (300,00mm, 11,81")
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Harwin’s Company Overview
G125-MC11605L4-0300M
DigiKey raktári szám
952-2788-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MC11605L4-0300M
Leírás
1.25MM M/M 16POS 26AWG 300MM
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Gyártó
Hossz
0,984' (300,00mm, 11,81")