G125-FC11005F1-0150L
G125-FC11005F1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-FC11005F1-0150L
DigiKey raktári szám
952-4229-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FC11005F1-0150L
Leírás
CBL GECKO 1.25MM F 150MM 10POS
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")