G125-3241096M2
G125-3241096M2
Harwin’s Company Overview
G125-3241096M2
DigiKey raktári szám
952-4045-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-3241096M2
Leírás
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Részletes leírás
10 Szögletes csatlakozók - házak dugó zöld 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-3241096M2 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sortávolság
0,049" (1,25mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Rögzítés módja
Biztosítócsavar
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
zöld
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Illesztőperem, szerelőperem, polaritásvédett, menetes betétek
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Kivezetési raszter
0,049" (1,25mm)