G125-MW20450AAL9400
DigiKey raktári szám
952-G125-MW20450AAL9400-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MW20450AAL9400
Leírás
1.25MM M ON 28AWG 450MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér 28AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) arany 17,7" (450,0mm)
Kategória
Vezetékméret
28AWG
Gyártó
Harwin Inc.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
8,0µin (0,20µm)
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Tű - kábel (kerek)
Áramvezetők száma
1
Hossz
17,7" (450,0mm)