G125-MW10150AAF9400
DigiKey raktári szám
952-G125-MW10150AAF9400-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MW10150AAF9400
Leírás
1.25MM M/F ON 26AWG 150MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - tű arany 5,90" (149,86mm)
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Gyártó
Harwin Inc.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
8,0µin (0,20µm)
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - tű
Áramvezetők száma
1
Hossz
5,90" (149,86mm)