TR9CX375T00-IMR6B
TR9CX375T00-IMR6B
TR9CX375T00-IMR6B
DigiKey raktári szám
1939-1300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CX375T00-IMR6B
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 18W
Részletes leírás
48V 18 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9CX375T00-IMR6B modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó-készlet, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Méretek
3,43" H. x 1,85" Sz. x 1,26" M. (87,0mm x 47,0mm x 32,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
BSMI, CB, CCC, CE, cETLus, cULus, EAC, ETL, FCC, LPS, NOM, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Kimeneti feszültség
48V
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
375mA
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
18 W