TR9CI3750T00IMR6BLPS
TR9CI3750T00IMR6BLPS
TR9CI3750T00IMR6BLPS
DigiKey raktári szám
1939-1283-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CI3750T00IMR6BLPS
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Részletes leírás
24V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9CI3750T00IMR6BLPS modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó-készlet, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Vezeték hossza
31,5" (0,8m)
Méretek
5,88" H. x 2,47" Sz. x 1,34" M. (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Kimeneti feszültség
24V
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
3,75A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
90 W