TR9CE7080YL4IMR6BLPS nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GlobTek, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
GlobTek, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
TT Electronics/Power Partners Inc.
Raktáron: 36
Raktáron: 10
XP Power
Raktáron: 871
XP Power
Raktáron: 146
12V 85 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TR9CE7080YL4IMR6BLPS
TR9CE7080YL4IMR6BLPS
TR9CE7080YL4IMR6BLPS
DigiKey raktári szám
1939-TR9CE7080YL4IMR6BLPS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CE7080YL4IMR6BLPS
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TR9CE7080YL4IMR6BLPS modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Méretek
5,88" H. x 2,47" Sz. x 1,34" M. (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
7,08A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
85 W