VES90PS12
DigiKey raktári szám
1470-3117-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VES90PS12
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VES90PS12 modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
5,47" H. x 2,28" Sz. x 1,22" M. (139,0mm x 58,0mm x 31,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
7,5A
Tömeg
0,82font (371,95g)
Teljesítmény (Watt)
90 W