VES120PS12
DigiKey raktári szám
1470-3639-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VES120PS12
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 120 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VES120PS12 modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
6,61" H. x 2,80" Sz. x 1,48" M. (168,0mm x 71,0mm x 37,2mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, UL, GS
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
10A
Tömeg
1,3font (589,7g)
Teljesítmény (Watt)
120 W