RR9KZ3157T00CIMR6B
RR9KZ3157T00CIMR6B
GTM96600 Series AC/DC Desktop Power Supplies from GlobTek PIO | DigiKey
RR9KZ3157T00CIMR6B
DigiKey raktári szám
1939-RR9KZ3157T00CIMR6B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RR9KZ3157T00CIMR6B
Leírás
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 19V 60W
Részletes leírás
19V 60 W AC/DC külső asztali, Falra szerelhető (II. osztályú) adapter vezeték, többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
EDA / CAD modellek
RR9KZ3157T00CIMR6B modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó-készlet, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
asztali, Falra szerelhető (II. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8, többadapteres (külön megvásárolható)
Bemenet típusa
vezeték, többadapteres (külön megvásárolható)
Méretek
4,63" H. x 2,11" Sz. x 1,44" M. (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
BSMI, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Kimeneti feszültség
19V
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
3,157A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
60 W