FFC2B29-45-G
DigiKey raktári szám
2073-FFC2B29-45-GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC2B29-45-G
Leírás
CONN FFC FPC 45POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
45 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Felső és alsó rész 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FFC2B29-45-G modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Érintkező bevonata
arany
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Felső és alsó rész
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
45
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,4A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Lemeztől mért magasság
0,102" (2,60mm)