05-45-A-0127-A-4-06-4-T
DigiKey raktári szám
2073-05-45-A-0127-A-4-06-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-45-A-0127-A-4-06-4-T
Leírás
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 5"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
5,000" (127,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)