05-45-D-0152-A-4-06-4-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
Würth Elektronik
Raktáron: 42
45 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
05-45-D-0152-A-4-06-4-T
DigiKey raktári szám
2073-05-45-D-0152-A-4-06-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-45-D-0152-A-4-06-4-T
Leírás
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 5.98"
Részletes leírás
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
5,984" (152,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)