FFC2B17-45-T
DigiKey raktári szám
2073-FFC2B17-45-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-FFC2B17-45-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC2B17-45-T
Leírás
CONN FFC FPC TOP 45POS 0.5MM R/A
Vevői azonosító
Részletes leírás
45 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, fent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FFC2B17-45-T modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Gyártó
GCT
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Alkatrész státusza
Elavult
Működtető elem anyaga
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, fent
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
45
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,4A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonatának vastagsága
80,0µin (2,03µm)
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Ház színe
natúr
Lemeztől mért magasság
0,098" (2,50mm)