BF100-12-A-D-0-0640-L-C
DigiKey raktári szám
2073-BF100-12-A-D-0-0640-L-CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-BF100-12-A-D-0-0640-L-CCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-BF100-12-A-D-0-0640-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BF100-12-A-D-0-0640-L-C
Leírás
12POS, 2MM PITCH SOCKET, DIL, SM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 Pozíció Dugaszolóaljzat, Alsó vagy felső bevezetés csatlakozó 0,079" (2,00mm) Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BF100-12-A-D-0-0640-L-C modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,181" (4,60mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Tulajdonságok
Pick and Place
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Raszter (párosított rész)
Névleges feszültség
250VAC/DC
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)