BF030-12A-B1-0600-0277-0600-LB
DigiKey raktári szám
2073-BF030-12A-B1-0600-0277-0600-LBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-BF030-12A-B1-0600-0277-0600-LBCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-BF030-12A-B1-0600-0277-0600-LBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BF030-12A-B1-0600-0277-0600-LB
Leírás
12POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, S
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 12 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
BF030-12A-B1-0600-0277-0600-LB modellek
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,079" (2,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként