BF060-12A-B-0600-0280-0305-L-D
DigiKey raktári szám
2073-BF060-12A-B-0600-0280-0305-L-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BF060-12A-B-0600-0280-0305-L-D
Leírás
12POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, T
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 12 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BF060-12A-B-0600-0280-0305-L-D modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,80mm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,157" (4,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként