BC085-18-A-0390-L-C
DigiKey raktári szám
2073-BC085-18-A-0390-L-CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-BC085-18-A-0390-L-CCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-BC085-18-A-0390-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BC085-18-A-0390-L-C
Leírás
18W, 1.0MM PITCH SOCKET, DIL, SM
Részletes leírás
18 Pozíció Dugaszolóaljzat, Alsó vagy felső bevezetés csatlakozó 0,039" (1,00mm) Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
BC085-18-A-0390-L-C modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés magassága
0,089" (2,26mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
aljzat
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Pozíciók száma
Tulajdonságok
Pick and Place
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Raszter (párosított rész)
Névleges feszültség
250VAC/DC
Sortávolság (párosított rész)
0,039" (1,00mm)