BC057-18-A-A-0150-L-C
DigiKey raktári szám
2073-BC057-18-A-A-0150-L-CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-BC057-18-A-A-0150-L-CCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-BC057-18-A-A-0150-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BC057-18-A-A-0150-L-C
Leírás
18W,1.0MM PITCH PIN HDR,DIL, SMT
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 18 position 0,039" (1,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BC057-18-A-A-0150-L-C modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,059" (1,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,122" (3,10mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként