BC035-18-A-0380-0300-L-G
DigiKey raktári szám
2073-BC035-18-A-0380-0300-L-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BC035-18-A-0380-0300-L-G
Leírás
18W, 1.0MM PITCH PIN HDR, DIL, T
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 18 position 0,039" (1,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BC035-18-A-0380-0300-L-G modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,150" (3,81mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,315" (8,00mm)
Csomagolás
Doboz
Szigetelés magassága
0,047" (1,20mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként