FC5BQCCMC12.0-T1
DigiKey raktári szám
631-FC5BQCCMC12.0-T1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
631-FC5BQCCMC12.0-T1CT-ND - Vágott szalag (CT)
631-FC5BQCCMC12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC5BQCCMC12.0-T1
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±30ppm kristály 20pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FC5BQCCMC12.0-T1 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)