ECS-120-20-30B-DU
DigiKey raktári szám
XC1511TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1511CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1511DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-120-20-30B-DU
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±30ppm kristály 20pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-120-20-30B-DU modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)