4610X-101-272LF
DigiKey raktári szám
4610X-1-272LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4610X-101-272LF
Leírás
RES ARRAY 9 RES 2.7K OHM 10SIP
Részletes leírás
2,7k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 9 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 10-SIP
EDA / CAD modellek
4610X-101-272LF modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Ellenállás (Ohm)
2,7k
Méretek
0,998" H. x 0,098" Sz. (25,35mm x 2,49mm)
Tűrés
±2%
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)