28L0138-10R-10
DigiKey raktári szám
240-2438-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
240-2438-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
28L0138-10R-10
Leírás
FERRITE BEAD 75 OHM AXIAL 1LN
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
75 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy axiális 5A 10mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
28L0138-10R-10 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
5A
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
10mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
axiális
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,175" (4,45mm)
Impedancia / frekvencia
75 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,138" átmérő x 2,323" H. (3,51mm x 59,00mm)