4605X-101-682LF
DigiKey raktári szám
4605X-101-682LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4605X-101-682LF
Leírás
RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 5SIP
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6,8k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 4 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 5-SIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
4605X-101-682LF modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Gyártó
Bourns Inc.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
5-SIP
Áramkör típusa
Busz
Gyártói tokozás
5-SIP
Ellenállás (Ohm)
6,8k
Méretek
0,498" H. x 0,098" Sz. (12,65mm x 2,49mm)
Tűrés
±2%
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)