EAST10052GA0
DigiKey raktári szám
1080-1557-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-1557-1-ND - Vágott szalag (CT)
1080-1557-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EAST10052GA0
Leírás
LED GREEN CLEAR 2SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld LED jelzőlámpa - diszkrét 2,95V 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
EAST10052GA0 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,95V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Csúcs hullámhossz
518nm
Konfiguráció
standard
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Max. magasság
0,25mm
Lencse mérete
1,00mm x 0,50mm