EAST10052BA0
DigiKey raktári szám
1080-1558-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-1558-1-ND - Vágott szalag (CT)
1080-1558-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EAST10052BA0
Leírás
LED BLUE CLEAR 2SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék LED jelzőlámpa - diszkrét 2,8V 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EAST10052BA0 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,8V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Csúcs hullámhossz
468nm
Konfiguráció
standard
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Lencse színe
Színtelen
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
0,25mm
Lencse mérete
1,00mm x 0,50mm