SG-210STF 25.0000MS3
DigiKey raktári szám
SER3804TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER3804CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER3804DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-210STF 25.0000MS3
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,6V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
2,2mA
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)