RBR3MM40ATFTR
DigiKey raktári szám
RBR3MM40ATFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RBR3MM40ATFCT-ND - Vágott szalag (CT)
RBR3MM40ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBR3MM40ATFTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDU
Részletes leírás
dióda 40 V 3A Felületszerelt PMDU
EDA / CAD modellek
RBR3MM40ATFTR modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
80 µA @ 40 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
PMDU
Vezetési áram (Io)
3A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
620 mV @ 3 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)