MC-306 32.7680K-E0:PURE SN
DigiKey raktári szám
SER4097TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER4097CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER4097DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC-306 32.7680K-E0:PURE SN
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 6pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm-es raszter
EDA / CAD modellek
MC-306 32.7680K-E0:PURE SN modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
4-SOJ
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,315" H. x 0,126" Sz. (8,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,100" (2,54mm)
Terhelő kapacitás
6pF