MC-306 32.7680K-A0:ROHS
DigiKey raktári szám
SER2407TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER2407CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER2407DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC-306 32.7680K-A0:ROHS
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm-es raszter
EDA / CAD modellek
MC-306 32.7680K-A0:ROHS modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
4-SOJ
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,315" H. x 0,126" Sz. (8,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,100" (2,54mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF