EG-2121CA 312.5000M-PHPNB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
312.5 MHz SO (SAW) LVPECL Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EG-2121CA 312.5000M-PHPNB
DigiKey raktári szám
EG-2121CA312.5000M-PHPNB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EG-2121CA 312.5000M-PHPNB
Leírás
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVPECL S
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Csomagolás
Ömlesztve
Max. üzemi áram
80mA
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)
Max. üzemi áram
20mA