EG-2121CA 312.5000M-PHPAB nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
312.5 MHz SO (SAW) LVPECL Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EG-2121CA 312.5000M-PHPAB
DigiKey raktári szám
SER3671-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EG-2121CA 312.5000M-PHPAB
Leírás
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVPECL S
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
80mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)
Kimenet
LVPECL
Max. üzemi áram
20mA