EG-2121CA 312.5000M-PHPALX megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
312.5 MHz SO (SAW) LVPECL Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EG-2121CA 312.5000M-PHPALX
DigiKey raktári szám
114-EG-2121CA312.5000M-PHPALXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EG-2121CA 312.5000M-PHPALX
Leírás
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVPECL S
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Sorozat
Max. üzemi áram
80mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)
Max. üzemi áram
20mA
Kimenet
LVPECL
Alap típusszám
Tápfeszültség
2,5V