ECS-.320-12.5-13X
DigiKey raktári szám
XC1392-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-.320-12.5-13X
Leírás
CRYSTAL 32.0000KHZ 12.5PF TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 kHz ±30ppm kristály 12,5pF Hengeres fémdoboz, Radiális
EDA / CAD modellek
ECS-.320-12.5-13X modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
12,5pF
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Méretek
0,083" átmérő x 0,244" H. (2,10mm x 6,20mm)
Frekvencia
32 kHz
Max. magasság (beültetve)
0,244" (6,20mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm