PIC32MX470F512LT-120/PF
DigiKey raktári szám
PIC32MX470F512LT-120/PF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32MX470F512LT-120/PF
Leírás
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrovezérlő IC 32 bites 120MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
RAM mérete
128K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 28x10b
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)
Sebesség
120MHz