AB26T-32.000KHZ
DigiKey raktári szám
535-AB26T-32.000KHZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AB26T-32.000KHZ
Leírás
CRYSTAL 32.0000KHZ 12.5PF T/H
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 35 kOhms Hengeres fémdoboz, Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AB26T-32.000KHZ modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
12,5pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35 kOhms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Tokozás
Frekvencia
32 kHz
Méretek
0,083" átmérő x 0,244" H. (2,10mm x 6,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,244" (6,20mm)