ECS-250-18-37B2-JTN-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-250-18-37B2-JTN-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-250-18-37B2-JTN-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-250-18-37B2-JTN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-18-37B2-JTN-TR
Leírás
CRYSTAL 25 MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 18pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-250-18-37B2-JTN-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)